Sint-Andries en Het Zuid: groene kaai weert hoge waterstanden

Het Scheldekaaienproject in Antwerpen maakt aardig vaart, en dat valt vooral op in de zone Sint-Andries en Het Zuid. Nadat we een eerste stuk kaaimuur over 300 meter opnieuw stabiel maakten, starten we begin volgend jaar in een nieuwe zone over 450 meter. Ook de aanleg van de publieke ruimte staat op de planning. Nog even en je kunt de Schelde komen bewonderen vanop een veilige, groene dijk!

In een laatste nieuwsbrief maken we je graag wegwijs in de werfzone Sint-Andries en Het Zuid. Zo leggen we in detail uit hoe we te werk gingen om het eerste stuk kaaimuur ten zuiden van de Zuidersluis te stabiliseren. En hoe deze methode ook van nut zal zijn in een nieuwe zone, waar we in het voorjaar van 2017 van start gaan.

Benieuwd naar de spitstechnologie die we hanteren voor de eeuwenoude kaaimuur? Of eerder naar het toekomstige uitzicht van de zone tussen stad en stroom? 

mail

Op de hoogte blijven?
Schrijf je nu in op de nieuwsbrief.

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws over het Sigmaplan? Schrijf je dan in voor de digitale nieuwsbrief.

Schrijf me in voor de nieuwsbrief

help_outline

Any further questions?
Contact us.

If you have any questions or suggestions, get in touch and we will be happy to help.

Go to contact